Piet-Jan Hollemans

Jeveka is een van Nederlands grootste specialisten op het gebied van bevestigingsartikelen en gereedschappen. De organisatie bestaat uit ca. 55 medewerkers.

Persoonlijk ben ik veel beter in staat om echt in gesprek te blijven ook als het over de ‘moeilijkere’ dingen gaat. Hierdoor zijn zaken sneller opgelost en bereik ik veel meer.

Ik heb de training Mastering your Excellence gevolgd met als doel de interne communicatie binnen onze organisatie te verbeteren. Dat werpt zijn vruchten af!

Tevens hebben een aantal collega’s ook geïnvesteerd in het volgen van het MYE- programma. Samen zorgen wij voor vermenselijking en goede energie binnen ons team waardoor veel zaken makkelijker gaan en kwalitatief beter verlopen.

Piet-Jan

Piet-Jan Hollemans, Commercieel & Kwaliteitszorg Manager, Jeveka Amsterdam

Meer referenties

Ralph Wildeman, Director Compensation & Benefits, Akzo Nobel

It appeared to be a perfect preparation for my current managerial role of leading an international team of about twenty specialists, men and women, with different cultural backgrounds and ages.

Willemieke de Waal - Kaandorp, Directeur van de Kennemer Duincampings

De positieve resultaten zijn een logisch gevolg en deze zijn duidelijk én meetbaar!

Irma Nijmeijer, Stafmanager Facilitair Bedrijf Medisch Spectrum Twente

Begrip, respect, maar vooral ook meer plezier in je werk en in alles wat je doet, is het resultaat!

Suzan Jacobs, Brand & Design manager Steps Nederland

Na 22 jaar stond ik op een keerpunt in mijn carrière.

Lees alle referenties ›


Wil je meer weten over onze training Mastering your Excellence?

Neem dan contact met ons op voor uitgebreide informatie! Kijk ook eens naar hoe anderen deze unieke training hebben ervaren.

Jouw privacy
Wij gebruiken je gegevens uitsluitend voor het beantwoorden van jouw contactverzoek, ontwikkelvraag en informatieverzoek. Alles wat je communiceert zal niet worden verstrekt aan derden.

De velden met een ster * zijn nodig om je vraag of bericht zo goed mogelijk te beantwoorden.

Nico Koomans

Nico Koomans, Trainer People Unlimited

Senior trainer en oprichter van gespecialiseerd training bureau PEOPLE Unlimited. Nico heeft ruim 27 jaar ervaring met Leiderschap & Persoonlijke Ontwikkeling.

Lees meer over Nico Koomans ›

9,6
Nobel Prize Winner

phelps2Edmund Phelps:
"What exactly drives organizations and economies?"

"It’s awfully odd that we haven’t spent any time on attitudes.."
Waag je sprong!

Je wordt rijkelijk beloond!

Referenties

Paul Weideman (29), Eigenaar Admiprofs, Proactief Administratiekantoor & Belastingadvies

Nu, 3 jaren later, profiteren mijn werknemers en ik nog dagelijks van de training..
Durf je te gaan voor jouw succes?

Doe de intensieve persoonlijke training ‘Mastering your Excellence’ en ervaar direct welke jouw resultaten zijn!

logo people-unlimited nico-koomans
Wij bekrachtigen professionals bij de behoefte aan optimale kracht en excellence, bij het verwezenlijken en overtreffen van persoonlijke en professionele doelen.

Best gelezen artikelen
'De kloof tussen denken en succes'.

'Persoonlijke Ontwikkeling in je professionele omgeving'.

'De fundering voor succes'.