Jeroen Velthof

Essent is een energieleverancier die energie levert aan 2,5 miljoen klanten in de particuliere en zakelijke markt in Nederland.
Het is onze ambitie de meest vertrouwde en best presterende partner voor onze klanten te zijn, voor zowel consumenten als ondernemingen en organisaties zoals gemeenten en provincies.

Zelfreflectie op essentiële thema’s en de aangeboden trainingshandvatten hebben tot nieuwe inzichten en mooie resultaten geleid!

Ik heb in maart 2016 vanuit Essent aan het programma Mastering your Excellence deelgenomen. Het is een zeer waardevolle ervaring geweest die voor mij een persoonlijke groei heeft betekend in de relatie tot mijzelf, collega’s, vrienden en familie.

De aanzienlijke toename in persoonlijke effectiviteit is je eigen directe beloning. Deze wordt op zeer professionele wijze gefaciliteerd door het programma van Nico Koomans.

Bijzonder mooi vond ik het om te zien hoe iedere deelnemer met zijn/haar eigen doelstellingen startte (die soms op geen enkele wijze aan elkaar te linken waren) en deze unaniem gerealiseerd zijn. Iets wat ik vervolgens ook van alle collega’s die vanuit Essent op verschillende datums aan deze training hebben deelgenomen heb terug gehoord.

Ik kan de training Mastering your Excellence dan ook van harte aanbevelen!

Jeroen

Jeroen Velthof, Manager HR Service Delivery, Member of HR Management Team, at Essent

Meer referenties

Anne-Marie van der Lee, Principal Personal Banker ING Bank

Nu bijna een jaar later pluk ik dagelijks de vruchten van deze waardevolle ervaringen.

Wibout Dragt, Programmaleider innovatie & senior adviseur. Partner XpertiseZorg, Onderzoek & Zorginnovatie.

People Unlimited reikt deelnemers ‘ieder hun eigen aanpak’ aan...

Sander de Breuk, 48 jaar, Adjunct Directeur bij Debuut BV

Het programma "Mastering your Excellence MT" heeft ons als directie (7 leden) erg goed geholpen in het leiden van onze organisatie. Wij zijn gedurende de afgelopen twee jaar flink gegroeid.

Janine Harbers, Manager Kalff en de Jager

''In het nu leven'' krijgt zo echt betekenis. Erg waardevolle training voor iedereen die bereid is om te leren door te vallen en weer op te staan."

Lees alle referenties ›


Wil je meer weten over onze training Mastering your Excellence?

Neem dan contact met ons op voor uitgebreide informatie! Kijk ook eens naar hoe anderen deze unieke training hebben ervaren.

Jouw privacy
Wij gebruiken je gegevens uitsluitend voor het beantwoorden van jouw contactverzoek, ontwikkelvraag en informatieverzoek. Alles wat je communiceert zal niet worden verstrekt aan derden.

De velden met een ster * zijn nodig om je vraag of bericht zo goed mogelijk te beantwoorden.

Nico Koomans

Nico Koomans, Trainer People Unlimited

Senior trainer en oprichter van gespecialiseerd training bureau PEOPLE Unlimited. Nico heeft ruim 27 jaar ervaring met Leiderschap & Persoonlijke Ontwikkeling.

Lees meer over Nico Koomans ›

9,6
Nobel Prize Winner

phelps2Edmund Phelps:
"What exactly drives organizations and economies?"

"It’s awfully odd that we haven’t spent any time on attitudes.."
Waag je sprong!

Je wordt rijkelijk beloond!

Referenties

Daan Alblas, DUOFORT

De positieve veranderingen bij mensen is de reden voor mij geweest om de training zelf te gaan doen. Doordat wij nu slimmer met onszelf omgaan draaien wij structureel meer winst!
Durf je te gaan voor jouw succes?

Doe de intensieve persoonlijke training ‘Mastering your Excellence’ en ervaar direct welke jouw resultaten zijn!

logo people-unlimited nico-koomans
Wij bekrachtigen professionals bij de behoefte aan optimale kracht en excellence, bij het verwezenlijken en overtreffen van persoonlijke en professionele doelen.

Best gelezen artikelen
'De kloof tussen denken en succes'.

'Persoonlijke Ontwikkeling in je professionele omgeving'.

'De fundering voor succes'.