Ellen den Hollander

Jarenlang heb ik gedacht dat dingen mij overkwamen en had ik niet de regie over mijn leven. Wat psychologen en haptonomen niet voor elkaar hebben gekregen, kreeg Nico Koomans binnen dagen wel voor elkaar.

Door de inspirerende aanpak van Nico die af en toe ook behoorlijk confronterend was heb ik inzicht in mezelf gekregen. Hierdoor hebben een aantal zaken uit het verleden maar ook uit het heden een gezonde plek gekregen. Het resultaat is dat ik het leven weer toelach. Ik heb de regie over mijn leven weer terug. Mijn leven is vrolijker en fijner geworden, vol energie. Dit is direct terug te zien privé en in mijn werk. Dagelijks pas ik de zaken toe die ik aangereikt heb gekregen tijdens de training. En dus met positief resultaat.

Ik kijk met een glimlach terug naar de 4 trainingsdagen van Mastering your Excellence. Het waren mooie dagen met een groep van mooie mensen die mij allemaal stuk voor stuk geïnspireerd hebben.

Ik gun iedereen om aan deze training deel te nemen.

Ellen

Ellen den Hollander, Docent/studieloopbaanbegeleider aan de Haagse Hogeschool

Meer referenties

Winnifred Assies, Adviseur werk en netwerkcoach 50+ bij UWV Drenthe

Het levert mij zo veel energie, trots en zelfvertrouwen op, omdat ik voel en ervaar dat ik dagelijks groei in mijn functie.

Dokter Juriaan Galavazi, Huisarts, Sport Medisch Chirurg

Ik beschik nu over glasheldere inzichten en ervaringen voor mijn leven, die zijn goud waard.

Ton, Head Network Solutions Gas, Stedin

Ik kreeg de kans om Mastering your Excellence te doen als opstap naar een mogelijke leidinggevende positie.

Yvonne Bloemers, Zelfstandig Senior HR Ondernemer

Dit leidt tot een structurele gedragsverandering bij jezelf, zonder jezelf te verliezen! Je komt juist dichter bij jezelf en daarmee word je sterker en nemen je mogelijkheden enorm toe.

Lees alle referenties ›


Wil je meer weten over onze training Mastering your Excellence?

Neem dan contact met ons op voor uitgebreide informatie! Kijk ook eens naar hoe anderen deze unieke training hebben ervaren.

Jouw privacy
Wij gebruiken je gegevens uitsluitend voor het beantwoorden van jouw contactverzoek, ontwikkelvraag en informatieverzoek. Alles wat je communiceert zal niet worden verstrekt aan derden.

De velden met een ster * zijn nodig om je vraag of bericht zo goed mogelijk te beantwoorden.

Nico Koomans

Nico Koomans, Trainer People Unlimited

Senior trainer en oprichter van gespecialiseerd training bureau PEOPLE Unlimited. Nico heeft ruim 27 jaar ervaring met Leiderschap & Persoonlijke Ontwikkeling.

Lees meer over Nico Koomans ›

9,6
Nobel Prize Winner

phelps2Edmund Phelps:
"What exactly drives organizations and economies?"

"It’s awfully odd that we haven’t spent any time on attitudes.."
Waag je sprong!

Je wordt rijkelijk beloond!

Referenties

Sandra van der Wurf, PR manager PON Commercial Vehicles

Je leert op effectievere manier met jezelf om te gaan, in plaats van een kunstje te leren. Dat werpt zeker zijn vruchten af op je werk én voor de privé situatie kan dat ook goed van pas komen!
Durf je te gaan voor jouw succes?

Doe de intensieve persoonlijke training ‘Mastering your Excellence’ en ervaar direct welke jouw resultaten zijn!

logo people-unlimited nico-koomans
Wij bekrachtigen professionals bij de behoefte aan optimale kracht en excellence, bij het verwezenlijken en overtreffen van persoonlijke en professionele doelen.

Best gelezen artikelen
'De kloof tussen denken en succes'.

'Persoonlijke Ontwikkeling in je professionele omgeving'.

'De fundering voor succes'.