Daan Alblas, 37 jaar

Sinds 1990 zijn wij landelijk actief in specialistisch vloeronderhoud en werkt intensief samen met vloerproducenten binnen Europa en de Verenigde Staten. DUOFORT bestaat uit 9 fulltimers en een team van parttimers, 4 tot 12 personen.

Na de zeer bijzondere Mastering your Excellence zelf te hebben gedaan ben ik in de dagelijkse praktijk direct het een en ander gaan toepassen. Verbazingwekkend om te zien hoe snel en effectief dit werkt, voor mij en voor mijn omgeving.
Mijn “rugzak” is leeg en deze houd ik leeg, ik ben een succesvoller en gelukkiger mens geworden. En het leuke is, de mensen om mij heen ook!

Het is inmiddels 3 jaar geleden geleden; ik pas dagelijks zaken toe waar ik inzicht in heb gekregen en deze ontwikkel ik nog iedere dag. Ik boek in minder tijd betere resultaten!

Ook de kerngroep, 5 leden, van mijn organisatie zijn mij gevolgd. Mastering your Excellence zorgt voor de solide en flexibele basis van een vernieuwde en effectieve samenwerking.

Eén van de resultaten is goed zichtbaar in de uitstekende cijfers. In de eerste 6 maanden na de training hebben wij samen een plus gerealiseerd van meer dan 26% bruto omzet ten opzichte van deze periode in het voorgaande jaar, waarbij de kosten aanzienlijk minder waren. Doordat wij nu slimmer met onszelf omgaan draaien wij structureel meer winst. Dit geheel tegen de economische verwachtingen in!

De training Mastering your Excellence is door een aantal mensen in mijn naaste omgeving gedaan en met succes! De positieve veranderingen bij deze mensen is de reden voor mij geweest om de training zelf te gaan doen.

In de dynamiek van mijn leven, mijn gezin en het runnen van een succesvol doch hectisch bedrijf, zat ik voor mezelf met een aantal vragen, onduidelijkheden en frustraties die mijn presteren naar mijn mening negatief beïnvloedde. Ik droeg zogezegd “een rugzak vol stenen” bij me.

Ik kan het doen van Mastering your Excellence iedereen van harte aanbevelen, zakelijk, privé, het maakt niet uit, het is de beste investering in jezelf en voor de mensen om je heen!

Daan

Daan Alblas, DUOFORT

Meer referenties

Monique Bolssens, Studente aan de Universiteit van Amsterdam

Nico heeft me geholpen bij het oplossen van negatieve ideeën over mijzelf en bij problemen waar ik maar niet uitkwam.

Anne-Miek, anoniem

Ik ben je zeer dankbaar voor alle kansen die je mij hebt gegeven om in veiligheid, zorg en soms ook vlijmscherpe zuiverheid te werken aan een nieuw begin.

Anouschka, Informatiecoördinator bij Team Grootschalige Opsporing

Vragen als ‘ben ik wel een goed leidinggevende’ en ‘hoe krijg ik mijn examenvrees onder controle’ wachten niet langer op een antwoord. Niet omdat ze beantwoord zijn. Nee, het is niet langer nodig mijzelf deze vragen te stellen.

Theo ten Bruin, Schoolleiding van scholengemeenschap voor Voortgezet Onderwijs te Zutphen

Confrontaties durven aangaan is voor mij een wezenlijk onderdeel van leiding geven binnen scholen. Hoe ga ik een confrontatie aan? Speel ik ècht mee in het spannende spel of haak ik voortijdig af?

Lees alle referenties ›


Wil je meer weten over onze training Mastering your Excellence?

Neem dan contact met ons op voor uitgebreide informatie! Kijk ook eens naar hoe anderen deze unieke training hebben ervaren.

Jouw privacy
Wij gebruiken je gegevens uitsluitend voor het beantwoorden van jouw contactverzoek, ontwikkelvraag en informatieverzoek. Alles wat je communiceert zal niet worden verstrekt aan derden.

De velden met een ster * zijn nodig om je vraag of bericht zo goed mogelijk te beantwoorden.

Nico Koomans

Nico Koomans, Trainer People Unlimited

Senior trainer en oprichter van gespecialiseerd training bureau PEOPLE Unlimited. Nico heeft ruim 27 jaar ervaring met Leiderschap & Persoonlijke Ontwikkeling.

Lees meer over Nico Koomans ›

9,6
Nobel Prize Winner

phelps2Edmund Phelps:
"What exactly drives organizations and economies?"

"It’s awfully odd that we haven’t spent any time on attitudes.."
Waag je sprong!

Je wordt rijkelijk beloond!

Referenties

Richard Tomesen, Adviseur Gezondheidsmanagement, Stichting De Zorgboog

Mijn zelfbeeld en wereldbeeld zijn in positieve zin veranderd en dit veroorzaakt een aaneenschakeling van successen en resultaten in mijn omgeving welke me versteld doen staan.
Durf je te gaan voor jouw succes?

Doe de intensieve persoonlijke training ‘Mastering your Excellence’ en ervaar direct welke jouw resultaten zijn!

logo people-unlimited nico-koomans
Wij bekrachtigen professionals bij de behoefte aan optimale kracht en excellence, bij het verwezenlijken en overtreffen van persoonlijke en professionele doelen.

Best gelezen artikelen
'De kloof tussen denken en succes'.

'Persoonlijke Ontwikkeling in je professionele omgeving'.

'De fundering voor succes'.